Kúpeľňové štúdio


Vitajte vo svete moderných kúpeľní, obkladov, dlažieb, sanity a kúpeľňového nábytku na mieru! Ponúkame Vám kompletné vybavenie do kúpeľne od najlepších svetových značiek. Naše nadšenie pre dizajn a kreativita umocnená dlhoročnou praxou, sľubujú istotu riešení pripravených na mieru práve Vám a Vašim možnostiam - ako finančným, tak aj priestorovým a štýlovým.

  • Kúpeľňové štúdio Dizax
  • Kúpeľňové štúdio Dizax
  • Kúpeľňové štúdio Dizax


Moderná kúpeľňaNávrh a realizácia kúpeľní má u nás osobitné miesto. Kúpeľňa tvorí dôležitú súčasť interiéru, zároveň sa však musí tvoriť osobitne, nakoľko to býva jedna z prvých fáz zariaďovania. Jedným z dôvodov je aj úprava inžinierskych rozvodov a dispozičné stavebné úpravy. Dizajnovo sa často rieši totožná so zvyšným priestorom v dome či byte alebo sa môže vytvoriť úplný opak. Kúpeľňové štúdio Dizax pripravilo širokú ponuku kvalitných a moderných kúpeľňových obkladov a dlažieb od renomovaných výrobcov, sledujúc módne trendy a požiadavky zákazníkov. Okrem kúpeľňových obkladov Vám ponúkame aj sanitárnu techniku, nábytok do kúpeľne, kúpeľňové doplnky. Našu ponuku neustále rozširujeme na základe požiadaviek zákazníkov a aktuálnych trendov.Realizácia kúpelní

Návrh a realizácia kúpeľňeNaši špecialisti na kúpeľne sú odborníkmi na plánovanie kúpeľní. Pomôžu vám zistiť, ako možno maximálne využiť priestor kúpeľne. Správnym rozložením prvkov, výberom kúpeľňového nábytku, kúpeľňových súprav, obkladov, dlažby či sanitárnej keramiky. Pomocou dobre volenej farebnosti je možné vytvoriť dojem väčšieho a vzdušnejšieho priestoru. Je to zvlášť potrebné pri malých kúpeľniach. Vďaka 3D vizualizácii máte možnosť vidieť všetko dopredu a možnosť upraviť. Samozrejmosťou je aj návrh inžinierskych rozvodov presne podľa potrieb budúcej realizácie. Pre realizáciu kúpeľne je taktiež možné využiť službu dodávky kúpeľne na kľúč.

mám záujem

Navštívte náš Showroom a inšpirujte sa! Máme pre Vás pripravené ukážkové kúpeľne, kde môžete vidieť množstvo moderných kúpeľňových prvkov, obkladov a dlažieb, sanity, doplnkov alebo moderných technologických vychytávok. Odborný personál Vám s radosťou všetko ukáže a zodpovie vaše otázky.

Kúpeľňový nábytok na mieru

Kúpeľňový nábytokVlastná výroba nábytku a interiérových prvkov, sú pre nás hlavnou devízou. Dokážeme splniť väčšinu požiadaviek klienta vo vlastnej réžii a nábytok prispôsobíme presne potrebám a požiadavkám. Vieme maximálne efektívne využiť priestor a priniesť jedinečný vzhľad a dizajn.
Dlhoročné skúsenosti s návrhom, montážou a výrobou nám ukázali, ktorým častiam treba venovať zvýšenú pozornosť. Naše výrobky preto, spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu. Zvolené materiály, prvotriedne súčiastky, výrobné postupy a odborná montáž, nám dovoľujú stanoviť dĺžku záruky pre mnohé naše výrobky až na 8 rokov. Sortiment dopĺňame produktami overených výrobcov.

pozrieť realizácieVšetko pre kúpeľňuPonuka dodávateľov je na trhu skutočne obrovská. V našej ponuke nájdete väčšinu známych výrobcov. Okrem nich však zabezpečíme aj množstvo produktov iných značiek. O možnostiach a ponuke Vás radi informujeme pri osobnej návšteve nášho kúpeľňového štúdia.
obklady, dlažby
sanitárna keramika
kúpelňové doplnky
sprchové kúty, vane
vodovodné batérie
FBINST