DIZAX

realizácia interiéru na mieru

realizácia interiéru na mieru Dizax
Dizax.sk
komplexná realizácia interieru bytu
komplexná realizácia interieru bytu
realizácia kuchynskej linky
návrh detskej izby


Vítame Vás v DIZAXE!Vidieť ako sa predstavy, myšlienky a náčrty zmenia na hmatateľný fyzický priestor, je krásny pocit. Je to jeden z dôvodov, prečo sme založili interiérové štúdio DIZAX. Sme presvedčení, že skvelý dizajn má byť ľahko dosiahnuteľný, nie odstrašujúci. Snažíme sa, aby bol celý proces tvorby pre klienta príjemný a rovnako ako mi, si tento proces užíval. Veríme, že vďaka skúsenostiam, individuálnemu prístupu a odbornosti našich dizajnérov, to našim klientom umožníme.

V priebehu rokov sme mali to šťastie a mnohé z našich nápadov ožili. Naučili sme sa veľa o tom, čo je potrebné na vytvorenie kvalitného interiéru ako pre klienta, tak pre ľudí, ktorí v ňom žijú, pracujú alebo s ním inak prichádzajú do styku. Sme vďační za každú príležitosť vytvoriť nový priestor a zároveň vyrásť spolu s ním. Učíme sa, zlepšujeme, napredujeme. Skúšame a premýšľame, ako môžeme robiť veci inak – a lepšie. Milujeme to, čo robíme. Milujeme dizajn. Retro, moderný a funkčný, elegantný, hravý a bláznivý. Chceme, aby ste to zažili aj Vy ako náš klient.

15+
Rokov
skúseností
540+
Realizovaných
interiérov
835+
Moderných
kuchýň
2500+
Grafických
návrhov
stovky
Spokojných
klientov
Návrh a realizácia interiéru

Návrh a realizácia interiéru


Staviate, rekonštruujete alebo zariaďujete ? Ste na správnom mieste! Návrh a realizácia interiérov, sú našou nosnou činnosťou. Milujeme dizajn, žijeme dizajnom. Navrhujeme a dodávame celý sortiment, od jednotlivých nábytkových častí až po komplexné interiéry. Byty, rodinné domy verejné a komerčné prevádzky, ambulancie, predajne. O návrh a dohľad sa postará tím skúsených dizajnérov. Vlastná výroba nábytku doplnená o sortiment overených dodávateľov, sú zárukou rýchlej a bezproblémovej realizácie. Našou prioritou je kvalita, funkčnosť, celková estetika priestoru a samozrejme spokojnosť klienta. Povedzte nám o svojich predstavách a spolu ich prevedieme do reality. Celý proces môže byť realizovaný formou interiéru na kľúč. Nebojíme sa žiadnej výzvy, tešíme sa na spoluprácu.

mám záujem


Všetko pre interiérInteriérové doplnky sú tím, čo dodá každému priestoru niečo neopakovateľné. Premenia obyčajný priestor na harmonické, útulné miesto, kde sa cítime dobre. Drobné detaily či výrazné prvky na správnom mieste, dokážu zázraky. O čom hovoríme vedia najmä dámy. SHOWROOM DIZAX je miestom, kde nájdete všetko, čo potrebujete pre zariadenie interiéru alebo aspoň pre inšpiráciu. Ako po praktickej tak estetickej stránke.Doplnky pre interiér Doplnky pre interiér Doplnky pre interiér Doplnky pre interiér Doplnky pre interiér Doplnky pre interiér Doplnky pre interiér Doplnky pre interiérkúpeľňové štúdio Dizax

Kúpeľňové štúdio


Kúpeľňa je v rámci interiéru komplexný a špecifický priestor, ktorému je potrebné venovať náležitú pozornosť. V našom štúdiu je kúpeľniam venované samostatné oddelenie. Služby v oblasti poradenstva a návrhu kúpeľne dopĺňa široký sortiment kvalitných a moderných kúpeľňových obkladov a dlažieb, sanity, kúpeľňového nábytku ako aj funkčných či dizajnových doplnkov. Našu ponuku renomovaných výrobcov neustále rozširujeme na základe požiadaviek zákazníkov a aktuálnych módnych aj technologických trendov.

Pri vytváraní návrhov prihliadame na názory vodárov, murárov a inštalatérov. Preto Vám vieme poradiť odborne a objektívne. Orientujeme sa nielen v dizajnových trendoch, ale aj v cenových hladinách výrobkov jednotlivých značiek. Vieme tak vybrať jednotlivé prvky v cene a stále rozumnej kvalite, aby zodpovedala Vašemu rozpočtu.

mám záujem

Partnerské projekty


Naše štúdio pravidelne spolupracuje aj pri realizácií veľkých projektov. Pre našich partnerov a ich klientov zabezpečujeme komplexné služby pri návrhu a realizácií interiérov v bytových novostavbách či komerčných priestoroch. V súčastnosti sa aktívne podieľame na nižšie prezentovaných developerských projektoch.mnichovskaalej.sk urban-park.sk byty-kozusnicka.skviac o projektoch
FBINST