loading

pondelok - piatok

10:00 - 18:00 hod

sobota

na objednávku

0905 900 084

dizax@dizax.sk

showroom
DIZAX

interiérové štúdio DIZAX

Navštívte Showroom DIZAX, kde načerpáte množstvo inšpirácií potrebných pri zariaďovaní vysnívaného bývania alebo pracovných, obchodných či iných verejných priestorov. Sú v ňom pripravené ukážkovo zariadené miestnosti interiérov, kuchyne, kúpeľne, šatníky, detské izby, chodby, spálne ale aj kancelárie. Vyskúšate rôzne typy sedačiek, stoličky, matrace a vyberiete si z množstva typov podláh, dverí, tapiet, svietidiel, kobercov, textílií a iných doplnkov, ktoré vytvárajú vzájomný súlad celého interiéru. Šetrite svoj vzácny čas a vyberte si všetko pod jednou strechou sami alebo s pomocou interiérových dizajnérov, ktorí vám pripravia grafický návrh originálne vytvorený pre vás.

hlavný architekt

Mgr.art. Jana Srncová

Považujem za veľkú výhodu, že Dizax ponúka nielen návrh, ale aj realizáciu a samotnú výrobu nábytku. Čokoľvek so zákazníkom navrhneme a vymyslíme, vieme aj vyrobiť a dodať. Diskutujeme tak o konkrétnom využití nábytkov, ich otváraní, rozmeroch úložných priestorov, ... Do návrhov aplikujeme zvyčajne už výrobky, ktoré vieme zároveň dodať, ako tapety, svietidlá, sedačky, stoličky ...

Zjednodušene povedané, ak má zákazník v rukách už náš grafický výstup, jedným slovom môže dať pokyn k jeho realizácii a nemusí ďalej navštevovať iné predajne a vyberať samostatne ostatné komponenty. Postaráme sa o kompletnú alebo čiastočnú realizáciu.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

služby pre interiér

interiérové poradenské služby

poradenské
SLUŽBY

Odborné poradenstvo je základom služieb. Radi vám zodpovieme všetky otázky ohľadom realizácie interiéru, nábytku, materiálov alebo technológii. Sledujeme aktuálne módne trendy a inovácie v oblasti dizajnu a absolvujeme pravidelné školenia ohľadom materiálov a technológie. Neváhajte nás kontaktovať !

grafický návrh interiéru

grafický
NÁVRH

Kvalitný grafický návrh je dnes už samozrejmosť, čo platí aj pre naše štúdio. Používame profesionálne nástroje vďaka ktorým vám ponúkame špičkovú vizualizáciu realizovaného zámeru. Vďaka tomu je možné navrhnúť optimálne riešenie s ktorým budete spokojný. Zvoliť farby, rozmiestnenie, osvetlenie ...

výroba nábytku na mieru

výroba a predaj
NÁBYTKU

Výroba nábytku a interiérových prvkov na mieru je základom nášho sortimentu. Vďaka tomu dokážeme splniť väčšinu požiadaviek klienta a nábytok prispôsobíme presne jeho potrebám a požiadavkám. To umožní najlepšie využitie priestoru a zároveň jedinečný vzhľad a dizajn. Sortiment dopĺňame produktami overených výrobcov.

interiérové doplnky

bytové
DOPLNKY

Podlahy, interiérové dvere, tapety, svietidlá, koberce, ... Náš sortiment zahŕňa širokú škálu interiérových doplnkov ktoré dotvoria a zútulnia každý priestor. S výberom vám radi pomôžeme a vysvetlíme rozdiely a určenie jednotlivých materiálov. Veríme ,že budete mať z čoho vyberať.

interiér na kľúč

interiér
NA KĽÚČ

Táto služba sa teší stále väčšej pozornosti. Nemusíte sa zaťažovať zháňaním a vybavovaním mnohých vecí, ich koordináciou ... Ohľadom všetkých náležitostí komunikujete s tím istým človekom. Je to pre vás úspora času a aj financií. V rámci interiéru na kľúč, po schválení návrhu, všetky úkony vybavíme a vy si vychutnáte iba nový interiér.

kúpeľňové štúdio

kúpeľňové
ŠTÚDIO

Kúpeľňové štúdio má u nás samostatné oddelenie. Kúpeľňa tvorí veľkú súčasť interiéru, zároveň sa však musí tvoriť osobitne, nakoľko to býva jedna z prvých fáz zariaďovania. Často sa rieši dizajnovo totožná so zvyšným priestorom v dome či byte, alebo sa môže vytvoriť úplný opak. Návrh samotný nie je len o výbere obkladov a dlažieb, do každej miestnosti sa snažíme vložiť dizajnérsky nápad a v neposlednom rade naše skúsenosti a odporúčania.

z nášho štúdia

interiérové štúdio DIZAX
interiérové štúdio DIZAX
interiérové štúdio DIZAX
interiérové štúdio DIZAX
interiérové štúdio DIZAX
interiérové štúdio DIZAX
interiérové štúdio DIZAX
interiérové štúdio DIZAX
interiérové štúdio DIZAX
interiérové štúdio DIZAX
interiérové štúdio DIZAX

kde nás nájdete

Tento projekt bol realizovaný s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE

Európsky fond regionálneho rozvoja