loading

pondelok - piatok

10:00 - 18:00 hod

sobota

na objednávku

0905 900 084

dizax@dizax.sk

projekt
GreenBay

projekt Greenbay Trenčín

Naše štúdio pravideľne spolupracuje aj pri realizácií veľkých projektov. Pre našich partnerov a ich klientov zabezpečujeme komplexné služby pri návrhu a realizácií interiérov v bytových novostavbách či komerčnách priestoroch.

Greenbay Trenčín

Showroom DIZAX sa priamo podieľa na projekte Greenbay residence Trenčín, ako dodávateľ štandardných a nadštandardných materiálov pre byty a apartmány. Priamo v Showroome sa nachádza klientské centrum, kde si môžete prezrieť výber štandardných materiálov od investora, alebo si vybrať zo širokej ponuky materiálov a vyskladať si nový interiér podľa vlastných predstáv, v čom Vám ochotne pomôžu naši interiéroví dizajnéri.

Luxusné bývanie šetrné k životnému prostrediu znamená vysoký stavebný štandard, energetickú efektivitu, kvalitné ekologické materiály a zdravé bývanie pre vašu rodinu. Ako jeden z prvých obytných domov sa Green Bay uchádza o medzinárodný certifikát udržateľnosti BREEAM. Bývajte v zelenej budove, šetrite energie, prostredie i svoje zdravie. Vyberte si z jedno - až trojizbových bytov, alebo si zvoľte priestranný apartmán.

mám záujem

naše realizácie

chyba pri výbere z databázy

ďalšie realizácie