Partnerské projekty


Naše štúdio pravidelne spolupracuje aj pri realizácií veľkých projektov. Pre našich partnerov a ich klientov zabezpečujeme komplexné služby pri návrhu a realizácií interiérov v bytových novostavbách či komerčných priestoroch. Priamo v Showroome sa nachádza klientské centrum, kde si môžete prezrieť výber štandardných materiálov od investora alebo si vybrať zo širokej ponuky materiálov a vyskladať si nový interiér podľa vlastných predstáv, v čom Vám ochotne pomôžu naši interiéroví dizajnéri.

  • realizácia interiéru na mieru
  • realizácia interiéru na mieru
  • realizácia interiéru na mieru

V súčastnosti sa aktívne podieľame na nižšie prezentovaných developerských projektoch. Pre každý z nich sú vypracované rôzne varianty interiéru na základe štandardných materiálov od investora. Samozrejmosťou je možnosť individuálneho návrhu podľa požiadaviek zákazníka.

Mníchovská alej
Mníchovská alej

Mníchovská alej


Moderný projekt rodinného bývania v lone prírody, neďaleko Trenčína. Komorná alej v obci Mníchova Lehota ponúka bývanie v dvojpodlažných rodinných domoch s vlastným pozemkom. Každý dom ponúka 125 m2 úžitkovej plochy domu, 2 loggie, terasu o celkovej ploche 33 m2, záhradu a parkovacie miesta pre dve autá. Relatívne blízko je to všade či do prírody alebo do Trenčína.

mnichovskaalej.sk
Urbanpark Východná

Urbanpark Východná


Moderný bytový komplex na najväčšom Trenčianskom sídlisku JUH, ponúka kvalitné a príjemné bývanie. Výborná poloha a vysoká občianska vybavenosť sídliska mu dodávajú na atraktivite. V ponuke sú 2 izbové, 3 izbové a mezonetové byty s balkónom a pivnicou. Parkovanie je zabezpečené vnútornými aj vonkajšími parkovacími miestami. Objekt disponuje vlastnou modernou kotolňou pre kúrenie a dodávku teplej vody.

urban-park.sk
Urbanpark Východná Interiér
Rezidencia Kožušnícka
Rezidencia Kožušnícka

Rezidencia Kožušnícka


REZIDENCIA Kožušnícka je komplex moderných 5-podlažných bytových domov, ležiaci v mestskej časti Trenčín – Zlatovce. Objekty sú bezbariérové, vybavené výťahom. K dispozícii sú vonkajšie aj vnútorné parkovacie miesta. Každý s ponúkaných bytov má balkón alebo terasu ako aj vlastnú pivnicu. Tichá lokalita s dobrým občianskym vybavením a ľahkým prístupom, je správnou voľbou.

byty-kozusnicka.sk

Mali sme česť spolupracovať a vytvoriť interiéri pre klientov uvedených projektov:Green Bay Residance Rodinné byty Zlatovskámám záujem o spoluprácu
FBINST