loading

pondelok - piatok

10:00 - 18:00 hod

sobota

na objednávku

0905 900 084

dizax@dizax.sk

blog:
interiérový dizajn

Blog o interiérovom dizajne

Škandinávsky
štýl bývania

Škandinávsky štýl bývania, alebo inak nazývaný severský štýl, má v súčasnosti náskok v rebríčku obľúbenosti interiérového dizajnu.

02.10.2018

Domáci
wellness

Máte radi ten úžasný pocit, keď sa ponoríte do voňavej, teplej vody a vychutnávate si chvíľu pokoja? Alebo ste ten typ, ktorého ihneď postaví na nohy vlažná prudká sprcha a doslova Vás naštartuje? Cítite sa skvele po bublinkovom kúpeli v kúpeľoch? Za všetky tieto pocity môže len a len voda, voda a jej účinky na naše telo.

20.08.2018

Prevenskálsky a rustikálny
štýl bývania

V dnešnom blogu som sa rozhodol písať o značke Mutina, ktorej showroom sa mi podarilo navštíviť pri nedávnej ceste do Talianska.

27.07.2018

Mutina - iný pohľad na keramiku

V dnešnom blogu som sa rozhodol písať o značke Mutina, ktorej showroom sa mi podarilo navštíviť pri nedávnej ceste do Talianska.

26.06.2018

Kuchynské spotrebiče
( II. časť )

Dnes si bez umývačky riadu vie domácnosť predstaviť len málokto. Tu je pár typov pre správny výber ideálnej umývačky riadu pre Vás.

18.06.2018

Závesy a záclony

Textílie patria k moderným doplnkom, ktoré dodávajú do interiéru osobitý rozmer.Ich funkcia nie je len dekoračná, ale i praktická. Na prvý pohľad zanedbateľný prvok, ale i jednoduchá priehľadná záclona dokáže ovplyvniť celkový vzhľad interiéru.

01.06.2018

Tapety v interiéri

Najnovšie trendy pre moderné bývanie predstavujú tapety na stenu. Obrovskou výhodou interiérových tapiet je, že sú dodávané v rolkách a po nanesení na stenu nie sú nutné žiadne úpravy — dizajn steny je hotový

04.05.2018

Nadčasový mramor

V súčasnosti riešime veľmi veľa projektov, kúpeľní ale celkovo aj interiérov, do ktorých je zasadený dekor mramoru, preto by som vám ho rada priblížila, dostala viac do povedomia jeho použitie a aplikáciu tohto dekoru aj na iných materiáloch.

20.04.2018

Predsieň

Táto vstupná časť predstavuje miesto prvého kontaktu s obytným priestorom. Tu si odkladáme obuv, kabáty, tašky či kľúče, niekedy musíme nájsť miesto na lopty, skejty i kočíky. Keďže ide v mnohých prípadoch o pomerne malé, stiesnené priestory, je nevyhnutné dobre zvážiť, čo do nich umiestnime a aká bude dispozícia jednotlivého nábytku.

23.02.2018

Kuchynské spotrebiče
( I. časť )

Po tom, ako ste sa so svojím dizajnérom a poradcom dostali až do úspešného finálne s výzorom kuchynskej linky, prichádza na rad ďalšia etapa, a to, výber správnych spotrebičov.

12.02.2018

Svetlo vo Vašom interiéri

Písať o tom, aké má svetlo biologický význam alebo psychologické účinky by vás dlho čítať asi nebavilo. A ani mňa písať. :-) Preto by som radšej tento blog zamerala na výber osvetlenia, základné pravidlá a princípy, pár odporučení a aj niečo z trendov...

29.01.2018

Sprchovací kút - výber sprchovej vaničky, alebo odtokového žľabu?

Pokiaľ staviate dom, alebo ste sa pustili do rekonštrukcie kúpeľne v byte, pravdepodobne rozmýšľate nad tým, ako vybrať vhodné obklady a sanitu tak, aby výsledok vyzeral čo najlepšie. Na dispozičné riešenie kúpeľne a farebné zladenie materiálov pomôže aj profesionálny 3D návrh.

26.01.2018

Tento projekt bol realizovaný s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE

Európsky fond regionálneho rozvoja