pondelok - piatok

10:00 - 18:00 hod

sobota

9:00 - 12:00 hod

032 744 2222

dizax@dizax.sk

blog:
interiérový dizajn

Blog o interiérovom dizajne

Predsieň

Táto vstupná časť predstavuje miesto prvého kontaktu s obytným priestorom. Tu si odkladáme obuv, kabáty, tašky či kľúče, niekedy musíme nájsť miesto na lopty, skejty i kočíky. Keďže ide v mnohých prípadoch o pomerne malé, stiesnené priestory, je nevyhnutné dobre zvážiť, čo do nich umiestnime a aká bude dispozícia jednotlivého nábytku.

23.02.2018

Kuchynské spotrebiče
( I. časť )

Po tom, ako ste sa so svojím dizajnérom a poradcom dostali až do úspešného finálne s výzorom kuchynskej linky, prichádza na rad ďalšia etapa, a to, výber správnych spotrebičov.

12.02.2018

Svetlo vo Vašom interiéri

Písať o tom, aké má svetlo biologický význam alebo psychologické účinky by vás dlho čítať asi nebavilo. A ani mňa písať. :-) Preto by som radšej tento blog zamerala na výber osvetlenia, základné pravidlá a princípy, pár odporučení a aj niečo z trendov...

29.01.2018

Sprchovací kút - výber sprchovej vaničky, alebo odtokového žľabu?

Pokiaľ staviate dom, alebo ste sa pustili do rekonštrukcie kúpeľne v byte, pravdepodobne rozmýšľate nad tým, ako vybrať vhodné obklady a sanitu tak, aby výsledok vyzeral čo najlepšie. Na dispozičné riešenie kúpeľne a farebné zladenie materiálov pomôže aj profesionálny 3D návrh.

26.01.2018

Tento projekt bol realizovaný s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE

Európsky fond regionálneho rozvoja